به ما بپیوندید

پشتیبانی قوی

support
نرم افزار خوب به جای ایجاد مشکلات اضافی موجب راحتی کار شما می شود.به همین دلیل است که برای ما کیفیت و قابلیت اطمینان و استفاده از استانداردهای بالا، مهمترین چالش است. پشتیبانی از محصول به عنوان مهمترین مرحله حیات آن، پل ارتباطی ما با مشتریانمان است. ما برای بالا بردن بهره وری کسب و کار شما تلفیقی از دانش و تجربه و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا را به کار می گیریم.


خدمات شرکت آرشام در زمینه پشتیبانی:

  • تهیه نسخه پشتیبانی وب سایت
  • آموزش و نحوه استفاده از سیستم مدیریت محتوا
  • پشتیبانی از وب سایت در مواقع بروز اشکال عدم دسترسی
  •  ارائه خدمات پشتیبانی شبکه در قالب قراردادهای نگهداری و پشتیبانی شبکه
  • مدیریت و پشتیبانی و پیاده سازی شبکه های مبتنی سرور
  • پشتیبانی و نگهداری شبکه های passive و تجهیزات روتر و سوئیچ
  • قرارداد پشتیبانی با شرکت‌ها و سازمان و اعزام کارشناس در صورت بروز مشکل
  • رفع اشکالات و باگ های موجود جهت بهره برداری مطلوب
  • انجام تدابیر ضروری به منظور حفظ و نگهداری اطلاعات و ذخیره سازی مطمئن آنها
  • ارایه آخرین ویرایش های نرم افزارکه توسط تیم فنی، طراحی و پیاده سازی میگردد و نصب و راه اندازی این ویرایش ها برروی کامپیوترهای کارفرما

 

کارشناسان با تجربه شرکت داده گستر آرشام همه روزه به صورت تلفنی، حضور در محل و یا از طریق ایمیل پاسخگوی مشکلات و نیازهای شما هستند.

کیفیت برتر

quality

کیفیت برتر محصول نیازمند مدیریت، برنامه‌ریزی مناسب و بها دادن به وظیفه کنترل کیفیت می باشد. ما برای داشتن کیفیت بالای محصولاتمان اطلاعات خود را در مورد واژه کیفیت بالا برده ایم. کیفیت زمانی در یک سیستم خودنمایی می کند که از ابتدا در آن سیستم برنامه ریزی شده باشد. یک برنامه ریز می تواند جهت بالا بردن کیفیت محصولات افقهای تازه ای را به یک مدیر نشان دهد و در نهایت کنترل کیفیت با تست کردن و یافتن نواقص و ارائه راه حل به مدیریت کمک می نماید تا بهتر در راه افزایش کیفیت گام بردارد. شرکت داده گستر آرشام با طراحی برنامه جامع و تلاشی منظم و دائمی در جهت افزایش کیفیت گام های بلندی برداشته است.

مشتری مداری

customer

در کار ما مشتری یک هدف زودگذر نیست بلکه، مشتری هدف وغایت همه اقدامات ماست. ما به آنچه شما می گویید گوش می دهیم و سرعت در پاسخگویی را اصل اول کارمان قرار می دهیم. هرگزاحساس نمی کنیم هرآنچه را که می توانستید برای شما انجام داده ایم وهمیشه به فکر خدمات بهتر هستیم.کلید موفقیت ما صداقت و خوشنامی ماست. ما با عملکردمان سنجیده می شویم نه با ادعا.

 

معرفی شرکت

شرکت مهندسی فن آوری اطلاعات داده گستر آرشام با تکیه بر نیروهای جوان و پرانرژی در زمینه تکنولوژی های رایانه ای متشکل از بخش های برنامه نویسی ، شبکه و طراحی سایت ، مسیر تخصصی حرکت خود را از همان ابتدای کار آغاز نموده و از تمام توان خود برای طرح ایده های نو و تسهیل وظایف انسانی و راهبرد اصولی فرایند تولید نرم افزار گامی نو در راستای تولید نرم افزار برداشته است.

با توجه به گسترش روزافزون تولید نرم افزارهای گوناگون ،شرکت داده گستر آرشام علاوه بر تلاش برای تنوع محصولات و رفع نیازهای متنوع مشتریان و خلاقیت و نوآوری در این زمینه ، عمده توجه خود را بر کیفیت محصولات معطوف کرده است.

به نظر می رسد آنچه امروزه اساسی تر از کمیت تولیدات است بحث کیفیت محصولات است، ما برای نیل به این هدف تمام مراحل تولید یک نرم افزار را گام به گام طی می کنیم تا در نهایت محصولی با کیفیت در اختیار قرار داده و پس از آن پشتیبانی اصولی داشته باشیم.

شرکت داده گستر آرشام متشکل از تیمهای تخصصی میباشد که هر لحظه موظف به بروز رسانی اطلاعات خود بوده و قادر به ارائه مشاوره، ایجاد طراحی هایی خلاقانه، تولید نرم افزار، تالیف متون، برنامه نویسی و تجارت الکترونیک، طراحی وب سایت ، نصب و راه اندازی شبکه میباشند و هم اکنون بعنوان یکی از مراکز تخصصی برنامه نویسی مشغول فعالیت بوده و با بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی همکاری می نماید.

ما برای بهبود بیشتر کیفیت محصولات خود از کمک و راهنمایی بسیاری از کارشناسان و متخصصان بهره برده ایم و باز در این حیطه آماده استقبال از نظرات و انتقادات مشتریان هستیم.